El Örgüsü Ev Aksesuarı İçin Modeller

Kış dekorasyonu hakkında fikriniz var mı? Eğer yoksa gelin size bu galeri kısmında birbirinden güzel ve farklı modellerden bahsedeyim. El örgüsü ev aksesuarı için modeller arasında birçok şey yapabilirsiniz. Bu bölümde görsel bir şölen var. Ama bir yandan birçok konuda fikir yaratmanıza neden etkenlerde olacaktır. Son yıllarda ev dekorunda ve tekstil işlerinde birçok örgü örneği ile karşılaşıyoruz. Bu modeller sayesinde evde klişe duran eşyalarınıza bir renk ve sıcaklık katabileceksiniz.

Özellikle tığ işi örgü örnekleri bu konuda size birçok fikir verecektir. Pamuk ya da yün iplik seçerek kullanmak istediğiniz aksesuar üzerine dekoratif bir ürün düşünün ve bu modeller üzerinden kendinize fikirler yaratın, derim. 2017 yılı kış sezonu için de oldukça moda bir örgü akımı var. Neler var peki? Koltuk üstü yastıklar, puf üzerine yapılan örgü yünler, örgü masa örtüleri, masa yemek takımı için altlıklar, örgü bardak altlıkları, kupa için yün kaplar, şişe ve kavanozlar için yün kaplar yapabilirsiniz. Aynı zamanda çerçeve kenarlarına da farklılık kapmak için motifli süsler yapabilirsiniz. Bunun dışında yuvarlak çekmece tutanaklarına dekoratif amaçlı örgü süsler yapabilirsiniz.

El örgüsü ev aksesuarı için modellerden başka, farklı kullanımlar için sepetler yapabilirsiniz. Aynı zamanda banyo sepeti ve makyaj malzemelerinizi kutulayabileceğiniz sepetler yapabilirsiniz. Örgü yünleri hanımlar sakın atmayın. Onları biriktirin ve el örgüsü ev aksesuar örneklerinden kendinize güzel şekiller yaratabilirsiniz. Masa için dekoratif yemek örgüsü süslemelerine ne dersiniz. Arzu ederseniz tığ işinden yaptığınız orta sehpa için örgü masa örtüleri de şahane etkiler bırakacaktır. Hanımlar sizde bizimle bu güzel paylaşımlarınızı sosyal medya üzerinden referans göstererek paylaşabilirsiniz.

 

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git