El Örgüsü Eldiven Modelleri

Hanımefendiler gelin bu senenin en trend el örgüsü eldiven modellerine bakalım. Hem sizin hem de beyler içinde ayrıca modelleri bir arada topladık. Parmaksız örgü eldiven modası bu senelerde hala devam ediyor.

Ancak klasikten vazgeçmeyen hanımlar içinde parmaklı el örgüsü eldiven modelleri bu bölümde yer verdik. Genç kuşak içinde oldukça keyifli ve eğlenceli eldiven örgü modelleri var. Renkler konusunda kendiniz seçim yapabilirsiniz ancak bu dönemin en moda renkleri kısmında da bu bölüm size yardımcı olacaktır. Hanımlar, örgü örnekleri konusunda geniş bir arşive sahip olan bu galeride bir çok güzel örgü eldiven yapımını göreceksiniz. Desenli kullanımı tercih ediyorsanız klasik tarzdan en yeni akıma kadar eldiven örgü stili göreceksiniz. Bunun dışında sade örgülere uygulaman minik dokunuşların nasıl birden havasının değiştiğine tanık olacaksınız.

Eminim ilk tecrübesi olanlar da bu el örgüsü eldiven modelleri için hemen harekete geçmek isteyeceklerdir. Şık giyim tarzı olanlar ise örgü eldiven üzerine birçok şey yapabilirsiniz. Tığ işi süslemeler; çiçekler, bitki ve yaprak motifleri gibi…

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git