El Örgüsü Çocuk Tokaları Ve Süsleri

Çocuk giyiminde alternatif oluşturmak isteyenler için bugün güzel bir koleksiyon sunuyoruz. Galeri de yer alan el örgüsü çocuk tokaları ve süsleri içinde birçok model üretmeniz ve benzerlerini yapmanız mümkün olacak.

Mevsime bağlı olarak süsleme ve tokaların motifleri değişebilir. Galeri de yer tığ işinden yapılan örgü tokalar ve süslemeler var. Örgü işlerden; çiçek motifleri, yaprak motifleri, kelebek ve papyon şekiller, farklı desende bitki çeşitleri yer alıyor. Aynı zamanda baykuş ve tavşan motifli örgü toka süsleri tepsini hazır saç tel tokalarının üzerine monte yapılıyor. Kış stillerine uygun olabileceği gibi yaz ve ilkbahar dönemleri içinde süslemeler içinde birçok tarz modeller var. Bu süslemeleri penye iplik ve yün çeşitlerini kullanarak yapabilirsiniz. Hem uzun ömürlü hem de şık duracaktır. Arzu edenler ise simli ve parlak iplikler kullanarak da güzel motifler yapılır.

Toka süsleri için de papatya motifleri dışında yanı zamanda saç bantları da yapmak mümkündür. Kıyafetlerle ilgili de aynı zamanda süslemeler yapmak mümkün; bu bölümde ayrıca farklı süslemeler de kombin yapabilmek mümkündür.

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git