El Örgüsü Bluz Modelleri

El örgüsü bluz modelleri hakkında fikir sahibi olmak istiyorsanız, bu galeri kısmında size harika örnekler göstereceğim. El örgüsü bluz örnekleri için renkli ve güzel fikirler sayesinde sıra dışı tarzlar yaratmanız mümkün olacak. Kol ve yaka kısımları için de neler yapabileceğinizi bu bölümde göreceksiniz. Her mevsim için neler yapabileceğinizi birlikte bir bakalım, ne dersiniz? Kullanacağınız ip ve yün çeşidi sayesinde modanın en güzel örgü bluz örneklerini ortaya çıkartabilirsiniz. Bu örgü bluz modelleri üzerine farklı aksesuar uygulamaları ve süslemeler yapabilirsiniz. Bu sayede birçok farklı stille ulaşmanız da kolay olacaktır.

Mevsimler konusunda kendinizi serbest bırakın, kış içinde güzel uygulamalar göreceksiniz. İlkbahar ve yaz içinde en güzel 2017 örgü bluz modelleri bu bölümde yer alacak. Arzu ederseniz içine astar da dikebilirsiniz. Salaş ve dar modeller içinde farklı kullanımlar ve uygulamalar olacaktır. Beden konusunda ise serbest olmanız da fayda var. Örgü tipine ve esnek ip kullanımına göre her beden giyim mümkün olacaktır. Örgü bluz modelleri her kombin için kullanması mümkündür. Elbise üzerine giyilen yelek ya da hırka, bolero gibi olanlar da el örgüsü bluz modelleri için harikalar yaratacaktır. Örgü bluz modelleri için kullanacağınız ip çeşitlerinizi sizler belirlemeniz mümkün.

Bu kullanım sayesinde farklı stilde bluz modelleri elde etmeniz mümkün olacaktır. Geniş, dar, “v” yaka tarzında kullanımlar içinde birbirinden güzel modeller bu bölümde yer alıyor. Aynı zamanda renkli bluz kullanımlar için de istediğiniz tarzda kombinler mümkün olacak. Çiçek ve bitki modelleri motifler içinde harikalar yaratacaktır. Tığ işi örnekler için de birbirinden farklı bluz örgü modelleri bu kısımda bulacaksınız.

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git