Ekose Etek Modelleri ve Kombinleri

Ekose denildiği zaman ilk olarak akıllarda yurt dışındaki kolejlerin üniformaları canlanmaktadır. Ekose modası yurt dışından ülkemize giren ve zaman içerisinde yayılarak günümüze kadar gelmeyi başaran desenlerden birisi olarak ifade edilmektedir. Ekose sürekli olarak gelişen moda içerisinde her zaman kendisine yer bulmuş desenlerden birisi olarak özellikle kış aylarında çok daha sık bir şekilde kullanılmaktadır. Ekose özellikle bayanların kombinlerinde hem geleneksel hem de modern çizgileri beraberinde yansıtmaktadır.

Ekose Etek modelleri 2015 – 2016 sezonunda da en çok kullanılan desenler arasında yer alıyor. Özellikle ekose desenlerin eteklerde kullanılması daha modern bir hava yaratıyor. Bu yıl kış sezonunda kışlık etek modellerinde ekose desenler vitrinleri süsleyecek gibi görünüyor. Özellikle mini etek modellerinde kışın en çok kullanılan desenler arasında yer almaktadır.

yeni-ekose-etek-modelleri

Genellikle kalın kumaşlarda kullanılması daha çarpıcı bir görünümün oluşturmaktadır. Daha sonra ekose modelleri gömlek ve ceketlerde de tasarlanmış ancak eteklerde kullanıldığında verdiği havayı veremediği için bayanlar tarafından da etek kombinlerinde daha çok tercih edilmektedir.Ekose Etek modelleri özellikle bu sezon yine ekose iki düğmeli ceket modelleri ile çok fazla kombinlenmektedir. Özellikle kaşe kalın kumaşlardan üretilmiş ekose etekleri balıkçı yaka kazaklar ile birlikte giyerek oldukça şık bir görünüm elde edilebilir.

Ekose etek modelleri gece gündüz demeden farklı tarzlar ile bir araya getirilip kullanılabilir. Genellikle mini eteklerde gördüğümüz ekose desenlere bu yıl diz altı ve bilekte biten çan şeklinde açılan modellerde de görmek mümkündür. Bu etekleri ise yine bilekte biten botlarla kombinleyebilirsiniz. Kısa ekose etek modellerini ise siyah çoraplar ve altına giyeceğiniz postallar ile hem tarz hem de spor bir hale getirebilmek mümkündür. Kırmızı ve siyahı bir arada bulunduran ve çarpıcı bir görünüm sağlayan ekose desenli etekler ile kışın modaya ayak uydurabilirsiniz.

 

Ekose Etek Kombinleri

 

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git