Düğünlerde Ne Giymeli ?

En yakın arkadaşınız bu bahar evleniyor ve siz de onun mutluluğa şahit olacaksınız fakat ne giyeceğiniz konusunda kafanız karışık, öyle mi? Birkaç tavsiye ile siz de kendi fikirlerinizi aklınızda canlandırabilir ve seçiminizi yapabilirsiniz.

Arkadaşınız bir kır düğünü ya da sahil düğünü düzenliyorsa daha günlük ve sade elbiselerle ortama ayak uydurabilirsiniz. Zaten böyle bir mekanda abartılı kıyafetler sizi de abartılı gösterecek ve hoş bir seçim olmayacaktır. Onun yerine daha tiril tiril, daha çiçekli, daha doğal ve romantik olan elbiseleri tercih etmelisiniz. Fakat doğallık konusunda da ipin ucunu kaçırmamaya özen gösterin. Mesela elbiseniz nasıl olursa olsun kesinlikle spor ayakkabı tercih etmeyin.

dugunlerde-ne-giymeli

 

Şık babetler ya da ayağınızı rahat ettirebileceğiniz topuklu ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Arkadaşınızın düğünü havuz başında ise istediğiniz uzunlukta ve abartıda bir kıyafeti tercih edebilirsiniz. Bu şık ortamın gelinden sonra en dikkat çeken kızı siz olmalısınız. Havuz başında düğün sonrası eğlencesi için de yanınıza bikinilerinizi almayı unutmayın!

Arkadaşınız bu mutlu gününü daha çok akşam yemeği tarzında bir etkinlikle kutlayacaksa siz de gideceğiniz akşam yemeğine uygun kıyafeti bulmalı ve abartılarda uzak durarak sade şıklığı yakalamalısınız.

‘Düğününe katılacağım arkadaşım en yakın arkadaşım değil ofisten iş arkadaşım’ diyorsanız da diz boyunuzda şık bir saten elbise ile zerafetinizi konuşturabilirsiniz. ‘Son anda haberini aldım ne giyeceğim şimdi?’ diye de son anda katılmaya karar verdiğiniz bir düğünde ne giyeceğinize dair panik yaşamanıza gerek yok. Dolabınızda mutlaka hoş siyah bir elbise vardır!

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git