Düğün Konsepti İçin Yaratıcı Fikirler

Düğün gelin ve damat için hayatlarındaki en özel günler arasında yer almaktadır. Ancak herkesin düğün için farklı konseptler isterken çoğu kişinin aynı düğünleri yapması ve aynı ortamın oluşması can sıkıcı bir durum olabilir.

Bunun için öncelikli olarak düğün konseptini belirlerken gelin ve damat birlikte oturarak düşünmeli ve kendileri için özel olan nesneleri ya da anları en ince ayrıntısına kadar tanımlamaları gerekmektedir. Tüm bunların yanı sıra düğün konsepti için yaratıcı fikirler düşünülebilir.

Özellikle düğün açık havada yapılıyorsa ve kır düğünü konsepti belirlenmişse pastel tonlardan oluşan renkli balonlar düşünülebilir. Renkli balonları her konuğun sandalyesine bağlayabilirsiniz ya da bölgede ağaç varsa ağaç dallarına bağlayarak kullanabilirsiniz.

mor-dugun-konsepti

Masaların üzerine fanus şeklinde ya da silindir şeklinde cam vazolar ile renkli canlı çiçekler kullanabilirsiniz. Bununla birlikte bahar çiçekleri oldukça etkili bir görüntü oluşturacaktır.Kişisel olarak gelen misafirlere hediyeler hazırlayabilir ve güzel notlarınızı bastırdığınız bez çantaları bastırarak gelen misafirlerin oturacağı sandalyelere asılması gelen konuklar için hoş bir sürpriz olabilir.

kumsal-dugun-konsepti

Bununla birlikte düğün mekanının girişine asacağınız eğlenceli bir tablo ile birlikte gelen konuklar fotoğraf çektirebilirler ve düğününüzden eğlenceli bir an olarak saklayabilirler. Oturma düzeni konusunda sıkıntı yaşanıyorsa ve çok kalabalık bir düğün istemiyorsanız bunun için daire şeklinde oluşturduğunuz masaların ortasına gelin damat masasını yerleştirerek farklı bir konsept oluşturabilirsiniz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git