Düğmeli Örgü Etek Modeli Ve Yapilisi

Çok şık bir örgü etek modeli ile karşınızdayız. Örgü işleri ile ortaya koyabileceğimiz en güzel örneklerden biri de örgü etek modelleri. Yaz kış kullanabileceğimiz bu örgü etek örnekleri ile kendimize özgü şıklığımızı oluşturabilir ve kendi ürettiğimiz bir şeyleri üzerimizde taşımanın hazzını yaşarız.

Düğmeli Örgü Etek Modeli2

Düğmeli Örgü Etek Modeli3

Bu örgü etek modelimizi düğme ile birleştirerek daha şık bir görünüm kazandıracağız. İstediğiniz rengi kullanabilirsiniz. Bizim size vereceğimiz örgü etek örnekleri kırmızı ve fıstık yeşili kullanarak örülen modeller.

Düğmeli Örgü Etek Modeli4

Düğmeli Örgü Etek Modeli6

 

 

Siz kendinize uygun ve diğer elbiselerinizle uyumlu renkleri seçerek kendi şıklığınızı kazanabilirsiniz. Öğreneceğiniz örgü etek modeli ile yakınlarınıza da etek örebilir ya da onları sitemize yönlendirerek kendi eteklerini örmelerini sağlayabilirsiniz.

Düğmeli Örgü Etek Modeli7

Düğmeli Örgü Etek Modeli8

 

Bu örgü etek modelini yaz, kış kullanarak dilediğiniz şıklığı her mevsim yaşayabilirsiniz. Sitemizden bunun gibi daha bir çok örgü modeli bulabilirsiniz. Tek yapmanız gerekn sitemizin ilgili kategorilere bakmak ve istediğiniz modeli seçmek.

Düğmeli Örgü Etek Modeli1

Düğmeli örgü etek modelimizi resimli anlatımdan takip ederek dilediğiniz boyutlarda kolaylıkla örebilirsiniz. Resimlerdeki modeller 42,5 cm uzunluğundadır. Siz dilerseniz uzunluğu kısaltabilir ya da arttırabilirsiniz.

Sizin de dikkat edeceğiniz gibi etekte kullanılan düğmeler eteğe çok şık ve farklı bir hava katıyor. Siz de kullanacağınız örgü etek modeli rengine uyumlu büyüklükte ve renkte düğme seçerek örgü etek modelinizin daha da mükemmelleşmesini sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git