Dagi İç Giyim 2013 – 2014 Kış Sezonu

Bayan ruhunu yansıtan DAGİ 2013 – 2014 sonbahar kış sezonu kolleksiyonuda !DAGİ’nin 2013-14 sonbahar-kış koleksiyonu, özel tasarımları bayanların kendilerini sürekli olarak şık hissetmesini sağlıyor.inceliğin ve zerafetin ön planda olduğu , dantel, şifon modellerin yanı sıra pastel renklerle satışa sunuyor.

Uzun yıllardır  Türkiye’nin önde gelen iç giyim markalarından biri olan DAGİ, 2013-14 sonbahar-kış koleksiyonunu satışa sundu.Dantel dokumayla zenginleşen satenler ve yurt dışında özel üretilen kumaşlarla hazırlanan koleksiyon, özellikle kendini özel hissetmeyi seven kadınlar için hazırlandı. Pul payet işleme, siyah Fransız danteli ve şifonun kullanıldığı bu kapsamlı koleksiyonda kadınlar, aradıkları her şeyi DAGİ’de bulacaklar.

dagi-ic-giyim-modelleri

Romantizmin pastel renklerine düşkün kadınlar ise somon renginde tasarlanan zarif modellerde aradıklarını bulacaklar.

Bu ürün grubunun incelikli tasarımları, hassas çizgileriyle dikkat çekiyor.Koleksiyondaki bir diğer takım grubu vizon, pudra, bronz, fuşya, mor, indigo mavi renklerinin birbiriyle mükemmel uyum oluşturacak şekilde bir araya gelmesinden oluşuyor. Bu tasarımlarıyla DAGİ, hem rahatlığı hem şıklığı hedefliyor.

 

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git