Çok Şık Peçete Katlama Teknikleri

İnternetten sizin için derlediğimiz peçete katlama teknikleri ile peçetelerinizi sadece elinizi, yüzünüzü silmek ya da masa gibi şeyleri silmek için değil dekoratif birer eşya olarak da kullanabilirsiniz. Özellikle misafir ağırlamalarınızda masa üzerindeki peçeteliğinizde duran şık katlanmış peçetelikler masaya ve eve farklı bir hava katacaktır.

pecete-katlama-teknikleri-01

Çatal, bıçak gibi servislerin yanına koyacağınız peçetelin de hoş bir şekilde katlanması çok güzel bir görüntü oluşturacaktır. Peçete katlama teknikleri kullanarak tahmin bile edemeyeceğiniz güzel dekoratif eşyalara sahip olursunuz. Hatta bu katlamaları sadece bir yerleri silmek için değil hış birer dekoratif eşya olarak da masalarınızda ve sehpalarınızda kullanabilirsiniz.

pecete-katlama-teknikleri-02

pecete-katlama-teknikleri-06

Sizler için derlediğimiz birbirinden güzel peçete katlama teknikleri resimler aracılığı ile açıklamalı olarak anlatılmıştır. Tek yapmanız gereken resimlerdeki talimatları uygulamak ve mükemmeli yakalamak.

pecete-katlama-teknikleri-03

Size bir tavsiyemiz de peçete seçimi konusunda olacak. Artık çok şık ve farklı peçeteler satılıyor. Evinizin rengi ve dekoru ile uyumlu peçeteler bularak peçete katlama teknikleri ile oluşturduğunuz şık peçetelerin ev dekorunuzla uyumlu olmasını sağlayabilirsiniz.

pecete-katlama-teknikleri-04 pecete-katlama-teknikleri-05

Sitemizde bunu gibi bir çok şık küçük fikir bulabilirsiniz. Çok küçük değişikliklerle çok şık farklar yaratmanız mümkün.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git