Çocuk Eldiven Modelleri

 El örgüsü parçalar günümüzde hazır ürünler, parçalar kadar çok tercih edilmeye, rağbet görmeye başlamıştır. Hem yetişkinler hem de çocuklar için birçok model ve örnek bulunmaktadır. El örgüsü parçalar hem yaz için hem de kış için modelleri ve örnekleri bulunmaktadır.

Çocuklar için birçok farklı örgü ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Örgü kazaklardan yeleklere, hırkalardan patiklere, pançolardan eldiven ve atkı bere modellerine kadar ürün yelpazesi oldukça çeşitlilik göstermektedir.

   Çocuk eldiven modelleri arasında hazır olarak satılanlar olduğu gibi aynı zamanda örgü ve el emeği ile de yapılan modelleri de mevcuttur. El örgüsü ile yapılan eldivenler daha şık ve sıcak tuttuğu için daha fazla tercih edilmektedir. Örgü çocuk eldivenlerin parmaklarını yarı açık olarak yapabilir veya parmak kısmını komple örebilirsiniz. Çocuk eldiven örnekleri için sitemizde bulunan görselleri inceleyebilirsiniz. Hem eski hem de yeni, güncel modelleri inceleyerek dilediğiniz modeli seçip örmeye başlayabilirsiniz. İp seçimini ise çocuğunuz zevklerine göre tercih edebilirisiniz.

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git