Bayanlar İçin Özel Günlere Saç Modelleri

Parti severler için bu kabarık saç modeli birebir.Saçın alt kısmından yarıya kadar krepe uygulatarak kabarık görüntü yaratmak mümkün Saçı çok daha hacimli gösteriyor.Ancak saça zarar vermemesi için mutlaka özel bir tarakla uygulamak gerekiyor.

Özel gecelerde ve partilerde daha güzel görümek ve göze çarpmak isteriz.

Tabi bu konuda yeterli bilgiye sahip değilsek pekte başarılı olamayız. Biz sizler için özel günler için saç modellerine dair ipuçları vermek istedik. Şık ve zarif gözükmek için saçlarımız bizim için vazgeçilmez aksesuarımızdır.

kabarik-sac-modeli
 

Kıvırcık Melekler Modeli ;

 
Zengin görünümlü, bol bukleli saçlar her partide olduğu gibi özel geceler içinde uygun.Saçı toplayarak bukleli bir at kuyruğu oluşturabileceğiniz gibi dağınık bukleler de kullanabilirsiniz.

heyecan-verici-kisa-sac
 

Heyecan Veren Kısa Saçlar ;

 
Üst kısmı kıvırcık alt kısmı ise maskülen şekilde kısa kesilmiş saçlar çok heyecan verici bir görünüm sunar.Bu tarz saçı kadınsı bir makyaj ile tamamlamak gerekiyor.
 

Topuz Saç Asaleti

 
Yılların vazgeçilmezi topuz saçlar asaletin de simgesi.Saçınızı sıkı bir at kuyruğu şeklinde toplayın, parlatıcı bir jöle ile tutamları iyice yapıştırın.Sonra at kuyruğunun etrafına bir sünger halka koyarak saçı bunun etrafında dolandırıp firkete ile tutturun. Son rötuş olarak parlatıcı bir saç spreyi ile topuzunuzu sağlamlaştırın.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git