Bayan Eldiven Modelleri

Soğuk kış günlerinin vazgeçilmezi olan örgü eldivenlerin erkekler için olan modelleri olduğu gibi bayanlar için yapılan model ve örnekleri de vardır. Geçmişten günümüze kadar gelmiş olan birçok örnek ve modelin yanı sıra yeni, güncel ve modern örnekler ile karşımıza çıkmaya devam etmektedir. Eski ve yeninin birleşmesi ile beraber özgün modellerde karşımıza çıkmaktadır.

Bayan eldiven modelleri oldukça çeşitlidir. Tek renk iplik ile düz şekilde örülen modeller olduğu gibi aynı zamanda birden fazla rengin bir arada kullanıldığı desenli, motifli örneklerde bulunmaktadır. Bunların yanı sıra simli, ebruli iplikler ile de yapılan eldiven örnekleri bulunmaktadır. Seçeceğiniz rengi kıyafetleriniz ile ve dış kombin tamamlayıcı kifayetleriniz ile uyumlu seçerseniz daha şık bir görünüm elde etmiş olursunuz.

Bayan eldiven örnekleri arasında tığ işi örgü ile yapılanlar olduğu gibi şiş örgüsü ile yapılan eldivenlerde mevcuttur. Hangi örgü alanında daha başarılı iseniz onu tercih ederek örmeye başlayabilirsiniz. Birbirinden şık, farklı, modern eldiven renkleri, modelleri ve örnekleri için sitemizdeki resimli anlatımlı görselleri inceleyebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git