Balık Etek Gelinlik Modelleri

En mutlu günümüzdeyiz aylarca yıllarca beklediğimiz kusursuz olmak istediğimiz gün gelip çatıyor artık.Genç bayanların düşleyerek uyudukları o gündeyiz.Bu güne kadar bir çok gelinlik hayali kurmuşuzdur.

Bu hayallerin içerisinde balık etek gelinlik modelleri var ise doğru yerdesiniz.Çünkü sizlerin düşlerini gerçekleştirmenize yardımcı olacak balık etek gelinlikler galerimizde birbirinden şık şekilde mevcuttur.

Tercih edeceğiniz balık etek gelinliklerin sade ve şık olmasına özen gösterin.Vücudunuza tam olması için gerekirse son güne kadar provanızı yapın aksi taktirde düğün günü gelip çattığında olumsuz bir durumla karşılaşabiliriniz. Aman dikkat!Geçtiğimiz yılda gelinlik kuşakları moda olarak renkli şekilde takılabiliyordu.İsterseniz 2014 balık etek gelinlik modelleri üzerine de özellikle pastel tonlardaki kuşaklar çok hoş olacaktır.

Eğer uzun boylu ve vücut yapınız kum saati şeklinde ise balık etek gelinlikleri hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz.

Eğer boyunuz uzun değil ise farklı gelinlik modellerine yönelmeniz daha sağlıklı olacaktır.Kabarık etekli modeller size daha şık olabilir.Şimdi sizler için bir araya getirdiğimiz şık balık etek gelinlik modellerine bakalım.

 

Balık Etek Gelinlik Modelleri

 

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git