Aynalı Gözlüklere Merhaba

Aynalık gözlüklere merhaba ; 2014 gözlük modellerinden gözlerinizi ayıramayacaksınız. Çünkü aynalı parıl parıl ve rengarenk modelleriyle her yerde karşınıza çıkacaklar”

Ne kadar iyi giyinirseniz giyinin karakterinizi ve stilinizi yansıtan detaylar mutlaka kullandığınız aksesuarlarda gizli kalır. Kullandığınız gözlük modeli de bu önemli detaylardan biri, belki en önemlisi olarak öne çıkar. Artık gözlük modelleri için belirli klıplar dan ve sınırlu renklerden söz etmek güç…Çok geniş bir skalada hatta bundan bir 10 yıl önceki bu şekilde sokağa çıkarsam herkez bana güler denilebilecek tüm modeller artık rahatça kullanılıyor.

2014-yeni-trend-gunes-gozlukleri

Tek ilham kaynağınız şahsi zevkiniz ! Sınır koymayın rengarenk modeller arasından kişiliğinizi en çok yansıtan modeli seçin.Numaralı gözlük sahipleri zaten mecburi kullanıcılar ama güneş gözlüklerini yaz kış  kullanarak göz çevresini zararlı ışınlardan korumanın mümkün olduğunu yani sadece stil değil sağlık da kazandırdıklarını hatırlayalım.

Mandalina rengi ön plana çıkıyor

Gözlük modelleri 2014 de tam anlamıyla rengarenk tek renkli klasik tasarımlardan uzak durmanızda yarar var. Yılın öne çıkan rengi ise kesinlikle mandalina tonlarıdır.Kalın çerçeveli ve geometrik desenli dekorlu olarak anılan gözlük modelleri bu yıl trendler arasında . B Vitange modellerinin hakimiyeti ise tahtını koruyor.Asıl büyük çıkış ise aynalı modellerde !

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git