1 Dakikada Dalgalı Saç Nasıl yapılır ?

Evet bayanlar saç düzleştiricileri hepimiz kullanıyoruz ve bu düzleştiriciler saçlarımızı gerçekten çok yıpratıyor düzleştirici ile bukleler yapmak kolay olsa da yıpratması eksi olarak görüldüğünden tavsiye etmiyorum.Eğer saçlarınızda hafif dalga var ise ve bahsettiğim düzleştiriciler ile uğraşmak istemiyorsanız size 1 kaç dakikada dalgalı saçlarınız olmasını sağlayacağım ve de saçınızın teline zarar gelmeden.

Bayanlar aslına bakarsak bahsedeceğim sistem oldukça eski, ama şöyle bir durum varki biliyorsunuz ki eski olan her şey bir süre sonra tekrar moda haline geliyor bu sistemde tekrar gündeme oturmuş durumda. Nasıl dalgalı saç yapıyoruz şimdi başlayalım saçlarımızı nemlendirelim , nasılmı saçlarımızı yıkayarak fazla suyunu süzdükten sonra hafifce  kurulayalım işte bukadar.Veyahutta size kalmış bir teknik ile saçlarınızı nemlendiriniz.

Kullanmadığınız geniş bir tişörtünüzü düz bir zemine bu yatak olabilir sandalye olabilir bu zemine tişörtünüzü serin, saçlarınızı hafif sallayarak sermiş olduğunuz tişortunuzun uzerine bırakın resmen kafa üstü pozisyonda oluyorsunuz.aha sonra tişörtün bir kısımını başınızın üzerine koyun alın tarafına geleni ise bükerek kolları arkada sıkıca tutturun. Hepsi bu kadar. Bu şekilde çok kısa bir zamanda dalgalı saçlara kavuşacaksınız.Bu halinizle dinlenebilir hatta uyuyabilirsiniz. Ve kalktığınızda dalgalı saçlarınız ile işe okula gezmeye sevgilinizle buluşmaya gidebilirsiniz. Tarif ettiğim şekide tişortunuzun uzerinden saçlarınızı saç kurutma makinesi ile kurutabilirsiniz.

Dalgalı hale gelen saçlarınıza ki saçlarınız çok yağlı değilse kesinlikle klasik briyantin öneririm azıcık sürün hem parlak görünür hem elektriklenmeyi önler hem de saçlarınızdaki dalgaları daha uzun süre korur. 1 dakikada tişört ile dalgalı saç nasıl yapılır videosunu da çekmişler, güzel olmuş neden olmasın özellikle saçları gür olanlar ve sabah bir türlü şekle sokamayanlar bence denemekle birşey kaybetmezler.

 

1 Dakikada Dalgalı Saç Nasıl Yapılır ?

 

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git